ILUSAD KULMUD - MIDA TULEKS NÄHA

KULMUDE ARHITEKTUUR

Tänapäeval on kulmude kujundamine peaaegu esiplaanil, erinevad toonid ja kujundid võivad näoilmeid täielikult muuta nii heas kui halvas. Tulemus sõltub protseduurist. Kõige tavalisem protseduur on kulmude värvimine pluss korrigeerimine vaha ja pintsettidega.

Protseduur aitab teil unustada iga päev meigi, varjud, pomade ja kulmude ripsmetušši.

Te ei tohiks kuju radikaalselt muuta, keegi peaks muutma kulmud teravamaks, keegi pehmemaks, laiemaks, õhemaks, nii et kulmud sobivad teile, vastutab meister. Ovaalse kujuga sobivad õrnalt kumerad laiad kulmud, nelinurkne lõualuu tasakaalustab õrnalt ümardatud kulme ja ümar nägu tasakaalustab kergelt nurgelisi kulme.

Registreeru meie juurde!

Helistage meile

Kirjutage Facebooki

Viln Ilust

PROFESSIONAALID

Mina kohtle oma tööd professionaalselt, võttes arvesse kõiki ohutus- ja hügieenieeskirju. Minu kliendid on alati rahul minu tööga, milles kasutan kõige kaasaegsemaid seadmeid, et anda täpselt teie soovitud tulemus!

TÖÖKOGEMUS

Viln Ilu Salong on pälvinud oma maine aastatepikkuse kvaliteetse tööga. Mul on hea meel näha kõiki uusi kliente. Minu kliendid tunnevad end mugavalt ja hubaselt nagu kodus. Seda tehes järgime kõiki tänapäevaseid meigitrende.

Individuaalsus

Mina pöördun iga kliendi poole individuaalselt ja valin välja just teile sobiva kuju. Mul on palju teoreetilisi ja praktilisi kogemusi ning mis kõige tähtsam – armastus oma tegevuse vastu.